Povrchové úpravy
Hliníkové produkty PFT

Povrchové úpravy

Zákazníci, kteří si v PFT Jičín objednají hliníková okna, dveře či fasádní konstrukce, mají v podstatě neomezený výběr barevných provedení a povrchových úprav jak v oboustranně stejné barvě, tak i v dvojbarevném provedení (vnitřní a venkovní část profilu jsou v jiné barvě). Povrchová úprava má jednak funkci ochrannou, jednak estetickou.

Hliníkové profily se upravují eloxováním či práškovým lakováním. Spektrum barev je totožné se vzorníkem RAL, k dispozici jsou i barvy metalické, zejména v odstínech DB 701, DB 703 a DB 704. O sortimentu barev, povrchových úprav a jejich využitelnosti pro různé druhy profilů i pro jednostrannou a oboustrannou aplikaci se informujte u našich obchodních zástupců.

Hliníkové produkty PFT - vzorník RAL

Vzorník RAL

O nás

PFT Jičín je jedním z největších výrobců plastových oken v České republice. Ve čtyřech velkých výrobních halách vybavených špičkovou technologií může denně vyrobit až 750 oken v bílém i barevném provedení pro všechny druhy staveb. Od svého vzniku v roce 1994 se firma zaměřuje především na výrobu oken se středovým těsněním, která splňují tepelně technické parametry požadované nejpřísnějšími domácími i evropskými normami pro okna v obytných prostorách, zejména nároky na zdravotní nezávadnost. Vzorkové prodejny máme v Jičíně, Hradci Králové, Liberci, Praze, Plzni, Kraslicích a Vrchlabí.

Certifikace

Certifikát Certifikát kvality