Slevy, akční nabídky

Novinka

Nejmodernější plastová okna za zaváděcí cenu

Šestikomorový profil Trocal 76 MD Zenit se středovým těsněním a stavební hloubkou 76 mm i při velmi malých pohledových šířkách nabízí vylepšenou statiku a vynikající tepelně izolační vlastnosti, které byly dosud výhradně doménou profilů s mnohem větší stavební hloubkou. PFT nyní tuto novinku nabízí za zaváděcí cenu.

Online poptávka

Množstevní slevy na plastová okna i dveře

Zákazníci, kteří v PFT nakoupí plastová okna a dveře, získají množstevní slevu až 40%. Ta se stanoví z celkového objemu zakázky.

Nabídka se vztahuje na plastové produkty PFT.

Nabídka PFT: středové těsnění bez příplatku

Středové těsnění, které rozděluje funkční spáru plastových oken a balkonových dveří na studenou a teplou zónu PFT Jičín nabízí svým zákazníkům bez příplatku.

Okna ihned k odběru

Nabízíme nové skladové výrobky se zárukou za jednotné ceny. Nabídka se vztahuje na omezený sortiment výrobků a platí pouze do vyprodání zásob těchto konkrétních výrobků. Podrobnosti...

O nás

PFT Jičín je jedním z největších výrobců plastových oken v České republice. Ve čtyřech velkých výrobních halách vybavených špičkovou technologií může denně vyrobit až 750 oken v bílém i barevném provedení pro všechny druhy staveb. Od svého vzniku v roce 1994 se firma zaměřuje především na výrobu oken se středovým těsněním, která splňují tepelně technické parametry požadované nejpřísnějšími domácími i evropskými normami pro okna v obytných prostorách, zejména nároky na zdravotní nezávadnost. Vzorkové prodejny máme v Jičíně, Hradci Králové, Liberci, Praze, Plzni, Kraslicích a Vrchlabí.

Certifikace

Certifikát