Již brzy se budeme jmenovat
hilzinger s.r.o.

Jsme tu stále s Vámi a pro Vás!
Měníme jméno, ne lidi!
Rozšiřujeme sortiment!

Již brzy nás najdete na novém
webu www.hilzinger.cz
Jsme to stále my!

Proč okna z PFT

 • Jeden z největších výrobců

  Stamilionový nemovitý majetek, kapitálové zázemí a prokazatelná dlouholetá ekonomická stabilita PFT Jičín jsou pro zákazníky zárukou, že firma vždy dostojí svým závazkům.

 • Středové těsnění bez příplatku

  Pouze okna se středovým těsněním splňují nejpřísnější domácí i evropské normy pro okna v obytných prostorách, zejména nároky na zdravotní nezávadnost. V PFT patří do standardní nabídky.

 • Větrací systém

  Je zárukou zdravého bydlení a zamezuje vznik nebezpečných plísní. PFT montuje do svých výrobků ty nejúčinnější systémy zachovávající vynikající tepelně izolační vlastnosti a zvukový útlum oken.

 • Poměr ceny a výkonu

  Víc jak polovinu své produkce PFT Jičín vyváží do západní Evropy, zejména do Německa. Svým domácím zákazníkům nabízí evropskou kvalitu za české ceny.

 • Smlouva přímo s výrobcem

  Smlouvu o dodávce a montáži oken a dveří uzavíráte bez prostředníků. Je to výhodnější a hlavně máte jistotu, že případný záruční i pozáruční servis bude vždy bez komplikací. Vzorkové prodejny v Jičíně, Hradci Králové, Liberci, Praze, Plzni, Kraslicích a Vrchlabí.

 • Záruka 5 let

  Na všechny výrobky dodávané včetně montáže PFT Jičín standardně poskytuje pětiletou záruku. Zákazníkům nabízí rovněž pozáruční servis a komplexní služby související s údržbou plastových i hliníkových oken a dveří.

Nechte si zdarma spočítat cenu oken On-line poptávka
Nová zelená úsporám

Nová zelená úsporám

Chcete snížit náklady na vytápění a ještě výrazně ušetřit za výstavbu či rekonstrukci domu tím, že využijete dotační program ministerstva životního prostředí? Pomůžeme vám!

Více informací

Bezúročné půjčky bytovým družstvům a sdružením vlastníků

Při rekonstrukcích celých domů nebo domovních sekcí bytovým družstvům a sdružením vlastníků bytů nabízíme nákup plastových a hliníkových oken na splátky bez navýšení.

Více informací

Certifikáty

Společnost PFT Jičín dlouhodobě dbá na dodržování kvalitativních výrobních standardů tak, aby byly vždy v souladu s požadavky příslušných norem.

Více informací

O nás

PFT Jičín je jedním z největších výrobců plastových oken v České republice. Ve čtyřech velkých výrobních halách vybavených špičkovou technologií může denně vyrobit až 750 oken v bílém i barevném provedení pro všechny druhy staveb. Od svého vzniku v roce 1994 se firma zaměřuje především na výrobu oken se středovým těsněním, která splňují tepelně technické parametry požadované nejpřísnějšími domácími i evropskými normami pro okna v obytných prostorách, zejména nároky na zdravotní nezávadnost. Vzorkové prodejny máme v Jičíně, Hradci Králové, Liberci, Praze, Plzni, Kraslicích a Vrchlabí.

Certifikace

Certifikát