Kariéra
Volné pozice ve společnosti PFT

Volné pracovní pozice


Údržbář technologického vybavení


Místo pracoviště: U Javůrkovy louky 567, 506 01 Jičín

Typ pracovního poměru: Práce v jednosměnném provozu s pracovní smlouvou na dobu neurčitou.

Požadujeme: SŠ vzdělání v oboru elektro, kvalifikaci podle vyhlášky 50 - § 6, ŘP sk. B, manuální zručnost, fyzickou zdatnost, samostatnost a pečlivost.

Nabízíme: Zaučení zkušeným kolegou, nadstandardní platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, slevu na firemní výrobky a služby, příspěvek na stravování, vánoční prémie, firemní akce, příspěvek na výuku NJ, pracovní oblečení a obuv zdarma, možnost využívání zvýhodněného mobilního tarifu, možnost napracovat si hodiny.

Své životopisy zasílejte na simkova@pft.cz

Kontaktní osoba: P. Šimková, tel..: 493 546 626 nebo 724 802 795

Těšíme se na Vás J

O nás

PFT Jičín je jedním z největších výrobců plastových oken v České republice. Ve čtyřech velkých výrobních halách vybavených špičkovou technologií může denně vyrobit až 750 oken v bílém i barevném provedení pro všechny druhy staveb. Od svého vzniku v roce 1994 se firma zaměřuje především na výrobu oken se středovým těsněním, která splňují tepelně technické parametry požadované nejpřísnějšími domácími i evropskými normami pro okna v obytných prostorách, zejména nároky na zdravotní nezávadnost. Vzorkové prodejny máme v Jičíně, Hradci Králové, Liberci, Praze, Plzni, Kraslicích a Vrchlabí.

Certifikace

Certifikát Certifikát kvality