O společnosti

PFT Jičín - Český výrobce oken


PFT - okna a dveřePFT Jičín je jedním z největších výrobců plastových a hliníkových oken v České republice. Ve čtyřech velkých výrobních halách  vybavených špičkovou technologií může denně vyrobit až 750 oken v bílém i barevném provedení pro všechny druhy staveb.

Od svého vzniku v roce 1994 se firma zaměřuje především na výrobu oken se středovým těsněním, která splňují tepelně technické parametry požadované nejpřísnějšími domácími i evropskými normami pro okna v obytných prostorách, zejména nároky na zdravotní nezávadnost.

Značnou část své produkce PFT vyváží zejména do Německa a do dalších západoevropských zemí. Ochrana proti hluku, výborné tepelně izolační parametry, bezpečnost a snadné ovládání jsou vlastnosti příznačné pro výrobky z PFT. Firma zpracovává především profily Trocal, KBE a Schüco německé výroby, které zaručují vysokou pevnost, dlouhodobou barevnou stálost a odolnost vůči povětrnostním vlivům.

Továrna PFT Jičín

Okna z PFT jsou ověřena Institutem pro testování a certifikaci ve Zlíně, výrobce na ně poskytuje záruku pět let.

Požadavky zákazníků PFT splní zpravidla do osmi až dvanácti týdnů od podepsání smlouvy. Takovou operativnost umožňuje neustále doplňovaný široký sortiment polotovarů a dostatečná výrobní kapacita.

V roce 2011 německá firma Hilzinger GmbH převzala od zakladatelů a původních německých a českých majitelů společnost PFT. Záměrem nového vlastníka je pokračovat v tradici výroby špičkových plastových a hliníkových oken a dveří, posílit export do západní Evropy, zejména do Německa, a upevnit domácí pozici firmy jako jednoho z největších českých výrobců kvalitních plastových oken.

 

O nás

PFT Jičín je jedním z největších výrobců plastových oken v České republice. Ve čtyřech velkých výrobních halách vybavených špičkovou technologií může denně vyrobit až 750 oken v bílém i barevném provedení pro všechny druhy staveb. Od svého vzniku v roce 1994 se firma zaměřuje především na výrobu oken se středovým těsněním, která splňují tepelně technické parametry požadované nejpřísnějšími domácími i evropskými normami pro okna v obytných prostorách, zejména nároky na zdravotní nezávadnost. Vzorkové prodejny máme v Jičíně, Hradci Králové, Liberci, Praze, Plzni, Kraslicích a Vrchlabí.

Certifikace

Certifikát Certifikát kvality