Procesní certifikáty

PFT dodržuje výrobní standardy

Společnost PFT Jičín dlouhodobě sleduje dodržování výrobních standardů tak, aby byly vždy v souladu s požadavky příslušných norem. Podnik uplatňuje a neustále zlepšuje systém řízení kvality (ISO 9001). Prokazování kvality je základem činnosti každého zaměstnance. Každý nese odpovědnost za výsledky své práce.

PFT rovněž dbá na minimalizaci dopadů své činnosti na životní prostředí (norma ISO 14001) a na bezpečnost práce a ochranu zdraví (norma ISO 18001).

Zlatý certifikát CQS Praha

  • Systém řízení kvality podle ISO 9001
  • Ochrana životního prostředí podle ISO 14001
  • Dodržování zásad bezpečnosti práce a ochrany zdraví podle normy ISO 45001 (dříve ISO 18001)

Zlatý certifikát CQS Praha
(platnost do 23.5.2021)

 

Politika integrovaného systému řízení


Politika integrovaného systému řízení
Dokument PDF

 

O nás

PFT Jičín je jedním z největších výrobců plastových oken v České republice. Ve čtyřech velkých výrobních halách vybavených špičkovou technologií může denně vyrobit až 750 oken v bílém i barevném provedení pro všechny druhy staveb. Od svého vzniku v roce 1994 se firma zaměřuje především na výrobu oken se středovým těsněním, která splňují tepelně technické parametry požadované nejpřísnějšími domácími i evropskými normami pro okna v obytných prostorách, zejména nároky na zdravotní nezávadnost. Vzorkové prodejny máme v Jičíně, Hradci Králové, Liberci, Praze, Plzni, Kraslicích a Vrchlabí.

Certifikace

Certifikát Certifikát kvality